12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Astrolog Güliz Kına'nın yorumuyla 12 Ağustos Cumartesi günü burcunuzda neler yaşanacak?

KOÇ Cumartesi gününde Ay Koç burcunda ilerleyecek ve bugün de enerjiniz son derece yüksek olacak. Yapmak istediklerinizi yapacağınız ve hareket halinde olacağınız bir gün. Kendinize bakım yapmak, alışveriş ve sportif aktiviteler için uygun bir gündeyiz. İkili ilişkilere bugün dikkat, gergin etkilere açığız.
12 1
BOĞA Bugün Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjisi yüksek bir günde olacağız ama siz bir türlü kendinizi dışarılara atacak enerjiyi bulamayabilirsiniz. Daha içsel ve planlamalar yaptığınız bir gün olabilir ve sağlığınız ile ilgili konular ilgi gerektirebilir.
12 2
İKİZLER Sosyal etkinliklerin son derece aktif olacağı bir gündesiniz. Arkadaşlarınız ile görüşmeler ve onlarla ilgili bazı aktivitelere katılmanız söz konusu olacak. Gün geneli biraz koşturmalı geçecek ve birçok işinizi tamamlayabileceksiniz.
12 3
YENGEÇ Cumartesi gününe Ay Koç burcunda başlıyorsunuz ve enerjiniz son derece yüksek olacak, gün boyunca dışarılarda olabilirsiniz ve bazı sportif aktivitelere katılabilirsiniz. İşlerinizi hızlıca tamamlayabileceğiniz bir gün.
12 4