Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

6 Ocak 2017 günlük burç yorumları!

6 Ocak 2017 günü yıldızlar bizlere neler müjdeliyor? İşte 6 Ocak günlük burç yorumları...

6 Ocak 2017 günlük burç yorumları! foto 1

KOÇ
Tembellik etmemeli veya başkalarının görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmesini beklememelisiniz. Kendi üstünüze düşeni yapma konusunda ne kadar ısrarcı olursanız, o kadar az eleştiri ve şikayet söz konusu olacaktır. Diğerlerini de size destek olmaya ikna edebilirsiniz.

6 Ocak 2017 günlük burç yorumları! foto 2

BOĞA
Arkadaş ve akrabalarınızın fikirlerini dinlemeye zaman ayırmalısınız. Diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına kulak vererek sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren fırsatlar imajınızı güçlendirmenize yardım edebilir.

6 Ocak 2017 günlük burç yorumları! foto 3

İKİZLER
İyi bir arkadaşınızla, aile üyelerinizden bazılarıyla veya partnerinizle aranızda güven ya da anlayış sorunlarına bağlı problemler oluşabilir. Ortamı netleştirebilmek için doğru sorular sormak veya doğru cevaplar vermek gerekebilir. Yaşam tarzınızla ilgili seçeneklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

6 Ocak 2017 günlük burç yorumları! foto 4

YENGEÇ
Bazı kişileri etkilemek için gereğinden fazla harcamalar yapabilir veya hediyeler ya da ödünler verebilirsiniz. Kimsenin dikkatini çekmek için harcama yapmak zorunda değilsiniz. Başkalarının değil, kendi hayatınızı iyileştirmeye çalışmalısınız.