Alıkoyduğu kadına tecavüz ve işkence eden ünlü rapçiye 23 yıl hapis!

Üç gün alıkoyduğu kadına, rol aldığı filmdeki gibi tüyler ürperten işkenceler uygulayıp tecavüz eden rapçi Courtney Hutchinson 23 yıl hapisle cezalandırıldı.

DVS sahne adını kullanan İngiliz rap şarkıcısı ve aktör Courtney Hutchinson, geçtiğimiz senenin şubat ayında Londra'nın Inverness Mews semtindeki evinde adı açıklanmayan 20 yaşındaki genç kadını zorla alıkoydu. 5 Şubat Cuma gününden 7 Şubat Pazar gününe kadar süren tecavüz ve işkenceyle geçen üç gün, genç kadının çıplak ve yaralı halde Hutchinson'ın dairesinden kaçmasıyla son buldu. Snaresbrook Kraliyet mahkemesinde görülen davada 32 yaşındaki rapçinin kurbanı olan genç kadını elektrik kablosuyla kırbaçladığı ve tecavüz ettiği anları filme aldığı ortaya çıktı.
7 1
Rapçi DVS'nin, genç kadına tecavüz ve işkence etmesinden kısa bir süre önce İngiltere yapımı, suç ve mafya hayatını konu edinen 'The Intent' adlı bir filmde rol aldığı, bir sahnede elinde kızgın ütüyle bir adamı yakarak işkence eden karakteri canlandırdığı ortaya çıktı. Geçen sene temmuz ayında filmin gösterime girmesinden kısa bir süre önce tutuklanan Hutchinson'ın iğrenç suçu basına yansıyınca filmin yapımcıları şok olduklarını açıklamıştı.
7 2
Hutchinson'ın kurbanı genç kadın, rapçinin Londra'nın Newham bölgesinde bulunan dairesine gitmesinin hemen ardından saldırıya uğradı. Genç kadına zorla akşam yemeği yediren Hutchinson daha sonra kadına tecavüz etti.
7 3
Ertesi gün şiddetin dozunu artıran rapçi, kurbanını saçlarından tutarak yerde sürükledi ve telefon şarj kablosuyla kırbaçladı. Kızgın ütüyle kendini yakmasını istediği kadın durması için yalvarınca sinirlenen Hutchinson kurbanının cildine ütü basarak işkence etti. Sosyal medyada "1ARDA" olarak da bilinen Hutchinson, genç kadının ellerini arkada tutmaya zorlayarak defalarca yüzüne ve boğazına darbeler indirdi.
7 4