Angelina Jolie ve Brad Pitt resmen boşandı! Çocukların velayeti kime verildi?

Dünyaca ünlü iki oyuncu Angelina Jolie ve Brad Pitt’in Eylül 2016’dan beri devam eden boşanma davası resmen bitti. Peki çiftin çocuklarının velayeti kime verildi? İşte detaylar...

Us Weekly’nin haberine göre, Angelina Jolie ve Brad Pitt'in Eylül 2016’da açılan boşanma davasının sona erdiğini, ikilinin evliliğinin resmen bittiğini duyurdu. Çifte yakın kaynaklara dayandırılan habere göre, boşanma davasının uzun sürmesinin nedeninin Brad Pitt’in, evliliğini kurtarmaya çalışması olarak açıklandı.
7 1
Jolie’nin bir arkadaşı, Us Weekly’ye verdiği bir röportajda, “Pitt, boşanma sürecinde, bir aileyi kaldırabilme yetisini gösterseydi Jolie onu geri kabul edebilirdi” dedi. İngiliz Daily Mail’e konuşan başka bir kaynak ise, “Boşanma süreci yavaş ilerledi ama durumda bir değişiklik olmadı” diyerek, çiftin sadece çocuklarının hatırı için birbirleriyle iyi geçindiğini öne sürdü.
7 2
53 yaşındaki aktör Brad Pitt, GQ’ya verdiği röportajda, alkolle ilgili sıkıntısı olduğunu ama artık alkolü bıraktığını söylemiş, alkol alışkanlığının ebeveynlikte sorun teşkil ettiğini itiraf etmişti.
7 3
42 yaşındaki aktris Jolie de boşanma davası sonrası ilk röportajını Vanity Fair dergisine vermiş ve boşanmanın çok zor olduğunu itiraf etmişti.
7 4