Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu ayrılıyor mu?

Ünlü oyuncular Sarp levendoğlu ve Birce Akalay ayrılıyor mu? Güzel oyuncu Birce Akalay, sosyal medya hesabından eşinin tüm fotoğraflarını sildi...

Ünlü oyuncular Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay'ın evliliğinde sorunların ortaya çıktığı söyleniyor. Son zamanlarda Birce Akalay hem müzik hem de oyunculuk çalışmalarıyla eşinin önüne geçmeye başlamıştı.
12 1
2014 yılında evlenen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliğinde yine bir kriz olduğu iddiası ortaya atıldı. Geçen yıl nisan ve ağustos aylarında da boşanacakları yönünde haberler çıkan çiftin sosyal medya hesapları, söz konusu kriz iddialarını güçlendirdi.
12 2
Akalay, önceki gün Instagram hesabını düzenledi ve eşinin bulunduğu tüm kareleri sildi. Geçen nisanda da benzer bir tavır sergileyen ama o dönem sadece hesabını geçici olarak kapatmakla yetinen oyuncunun attığı yeni adım, bu kez ayrılmaya kararlı olduğu şeklinde yorumlandı.
12 3
Küçük Ağa dizisiyle Türkiye'nin gözde çifti haline gelen Akalay ve Levendoğlu, konuyla ilgili sessizliklerini koruyor...
12 4