Blake Lively'nin makyaj sırları!

Blake Lively'nin makyaj artisti Kristofer Buckle, güzel oyuncunun makyajını yaparken dikkat ettiği püf noktalarını anlatıyor... İşte Blake Lively makyajı!

Güzelliğiyle bizi her zaman büyüleyen Blake Lively’nin makyaj uzmanı Kristofer Buckle, makyaj rutininizi değiştirecek sırlarını paylaşıyor. Blake Lively’nin makyajını nasıl yaptığını anlatan Buckle, makyaj yaparken ruju, allığı ve farları nasıl seçtiğini detaylı şekilde açıklıyor. Kristofer Buckle, Mariah Carey, Christina Aguilera gibi Hollywood’un birçok ünlü isminin de makyajını yapıyor.
5 1
Buckle, makyaj sırlarına önce dudaklardan bahsederek başlıyor. Makyaj yaparken ruj rengini ya iddialı, ya dengeleyici ya da makyajın gerisinde duracak bir tonda seçtiğini belirten Kristofer Buckle, genellikle cilt tonuna kontrast oluşturan renklerden ruj seçimi yapıyor. Böylece makyajın bütünü oldukça taze bir görünüme kavuşuyor.
5 2
Eğer makyajda gözlere odaklanacaksanız, Buckle’ın yaptığı gibi çok koyu olmayan ve dikkat dağıtmayan ama cildinize uyan bir renkten seçebilirsiniz.
5 3
Göz makyajını hafif tutacaksanız, dudaklarınızda iddialı bir renk tercih edebilirsiniz. Buckle, doğal bir görünüm elde etmek istediği zaman genellikle orta tonlu bir ruj kullandığını belirtiyor.
5 4