Boyner 2017-2018 kış koleksiyonundaki marka ve parçaları tanıttı

Boyner 2017-2018 kış koleksiyonundaki marka ve modelleri tanıttı. Koleksiyonda spor malzemelerinden ofis kıyafetlerine, çantalardan ayakkabı ve aksesuarlara kadar her tarza uygun bir parça var.

Boyner dünyaca ünlü markaların koleksiyonları ve Boyner tasarım ekibi tarafından hazırlanan özel markalara ait seçeneklerle yeni sezona güçlü bir giriş yapıyor. Boyner, her sezon olduğu gibi bu sezonda da birbirinden farklı hikayelerden oluşan iddialı ve çarpıcı koleksiyonlarla modaya yön veriyor. Modern hayatın içinde hayatın ritmine uyan ve günün akışını bölmeden geceye uzanan anahtar parçalarla hayatı kolaylaştırıyor.
22 1
Black Pepper 2017-18 sonbahar kış koleksiyonu, Kaplanın yılı, Romantik kamuflaj ve Hayalperest olmak üzere üç temayla sezona giriş yapıyor. Kaplanın yılında, japon ezgilerinden yola çıkarak yaratılan kaplan deseniyle Rock chic havasıyla cool görünüm yansıtılıyor. Romantik kamuflaj hikayesinde askeri desenler tercih edilirken Hayalperest de ise galaksi ve yıldızlardan yola çıkılıyor.
22 2
Koleksiyonda tshirt, sweatshirt, yıkamalı denimler, kumaş pantolonlar, eteklerle, örme ve dokuma elbiseler markanın rock havasına uyum sağlıyor. Dış giyimlerde kaşe, metalik yüzeyli polyester kumaşlar ve peluş kumaşlar kullanılıyor. Gümüş, gold ve metalik yüzeyler koleksiyonun tamamında yer alıyor. Baskılı şifon etekler, kazaklar ve parkalar hem feminen hem de sokak stilini yakalıyor.
22 3
Fabrika 2017-18 sonbahar kış koleksiyonu çiçek desenlerinin birarada bulunduğu floral güzellik, çalışan sofistike kadının güçlü duruşu modern natürmort ve ikonik etki olmak üzere üç temadan oluşuyor. Floral güzellik temasında, gonca gül bahçelerinden ilham alınıyor. Soft pembe ve pastel kırmızı tonları birleşerek romantik ve feminen parçalar oluşturuluyor.
22 4