Caner Erkin evlenince bakın Asena Atalay ne yaptı?

Caner Erkin ve Asena Atalay çifti olaylı birlikteliklerini sonlandırmış ve ardından Caner Erkin oyuncu Şükran Ovalı ile birlikte olmaya başlamıştı. Caner Erkin ve Şükran Ovalı nikah masasına oturdu bakın Asena ne yaptı...

Ünlü futbolcu Caner Erkin, Asena Atalay ile olan evliliğini bitirmesinin ardından oyuncu Şükran Ovalı ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerinin ciddi bir boyut kazandığını saklamayan çift, geçtiğimiz hafta dünya evine girdi. Erkin'in eski eşi Asena Atalay, çiftin ilişkisini öğrendiği zaman sinir krizi geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Nikah sonrası gözler yine Atalay'a çevrildi. bakın güzel magazin sunucusu bu defa ne yaptı?
14 1
Milli futbolcu Caner Erkin oğlu Çınar'ın annesi Asena Atalay'dan boşanmamak için uzun süre mücadele etmişti. Fakat boşanmanın hemen ardından da Şükran Ovalı ile yeni bir aşka yelken açmış, bunu da herkese ilan etmişti.
14 2
Asena Erkin önce eski eşiyle olan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından kaldırmakla işe başladı.
14 3
Eski eşi Caner Erkin'in nikah masasına oturduğu dakikalarda sosyal medyada paylaşım yapan Asena 'Ocak ayı gidilecek oyunlar' yazdı.
14 4