En seksi orta boy saç modelleriİmaj tazelemenin en kolay yolu saçları değiştirmek değil midir? O zaman sezonun favorisi olan ve herkese yakışan en güzel orta boy saç kesimlerine göz atalım!

Christina Hendricks - Çerçeve

Arkalara değil, sadece önlere kat verdiğiniz zaman, saçlarınız yüzünüzün güzelliğini çerçeveler. Bu saç modeli oldukça pratiktir ve şekillendirilmesi kolaydır. Zamanı olmayan bir kadınsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Yüzünüz uzun ya da genişse saçlarınızın yüzünüze yapışmadığından emin olun.
7 1

Elizabeth Olsen - Dalgalı

1 numardaki Dakota Fanning'inki gibi bir kesimi ince su dalgalarıyla şekillendirirseniz böyle muhteşem görüneceksiniz. Bu kez saçlarınızın omzunuza değiyor olması yeterlidir.
7 2

Dakota Fanning - Klasik

Sofistike bir görünüm için sleek bir orta boy saç kesimi yeterlidir. Bunun için saçlarınızın düz olması gerekiyor. Kuaförünüzden saçlarınızı sadece makas kullanarak küt şekilde kesmesini isteyin.

Bu model için en ideal boy köprücük kemiği üstüdür. Bunu da kuaförünüze hatırlatmakta yarar var.

7 3

Kerry Washington - Katlı

Tamamı katlı bir orta boy saç modeli isterseniz Washington mükemmel bir örnek! Saçlarınızı yıkayın, nemliyken köpükle şekillendirin ve kurutun. Hepsi bu kadar!

Saçlarınızı katlı kestiriyorsanız tam kahkül kullanmayın, özellikle saçlarınız dalgalı ya da kıvırcıksa...
7 4