Erhan Çelik'in Gülben Ergen'in otoparkında çekilen görüntüleri ortaya çıktı

Erhan Çelik'in eski eşi Gülben Ergen'in oturduğu sitenin otoparkında çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Erhan Çelik otoparkta Gülben Ergen'in aracına ne yaptı?

Erhan Çelik'in Gülben Ergen'in evinin otoparkında çekilen görüntüleri ortaya çıktı. 23 Eylül günü saat 22.28'de Gülben Ergen'in oturduğu siteye giriş yapan Erhan Çelik'in aracının görüntüleri güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Gülben Ergen'in 'arabamı bıçakladığı' dediği Erhan Çelik o gün otoparkta Gülben Ergen'in aracına bir kartpostal bıraktığını söylemişti.
14 1
İki tarafın farklı anlattığı o görüntüler Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında ekrana geldi. Görüntülerde Erhan Çelik'in 23 Eylül'de saat 22.28'de siteye giriş yaptığı görülüyor. 22.30 sıralarında ise sitenin otoparkında görünüyor araç.
14 2
Ardından 22.50'ye kadar farları sönük halde otoparkta bekliyor. Gülben Ergen'in aracının otoparka gelmesi sonrası ise Erhan Çelik otomobilini Gülben Ergen'in aracının yanına çekiyor.
14 3
Görüntülerde açık renk pantalon giydiği görünen Erhan Çelik aracından iniyor ve Gülben Ergen'in beyaz rengi otomobiline yaklaşıyor. Kısa süre sonra Erhan Çelik kendi aracına geri dönüyor ve otoparktan ayrılıyor.
14 4