FLO 2018 kış ayakkabı ve bot koleksiyonu (çocuk-kadın-erkek-spor)

FLO 2018 kış ayakkabı koleksiyonunu raflara çıkardı. Soğuk ve karlı kış günlerinde hem şık hem de sıcak bir ayakkabı arayanlar için FLO 2018 kış koleksiyonu parçaları elmaelma.com'da.

Kış aylarının soğuk günlerinde sıcacık ve şık adımlar atacağınızı müjdeleyen FLO, modanın nabzını tutan ayakkabılarıyla bir kez daha ayakkabı severlerin kalbini fethediyor. Kadın, erkek, çocuk ve spor kategorilerinde sezonun en şık modellerinin sergilendiği 2017 – 2018 Kış Koleksiyonu, sımsıcak bir kış mevsimi yaşatıyor.
23 1
FLO, kışın soğuk günlerinde, her tarza hitap eden yüzlerce modeliyle kombinleri kusursuzca tamamlarken, ayaklara da konforlu adımlar sunuyor. Yükselen bir trend olan ve High Cut olarak adlandırılan bileğe kadar uzanan botlar, zamanın ruhuna uyan kombinlere kusursuzca eşlik ediyor. Chelsea botlar ise klasik ve casual modelleriyle her kombinin tamamlayıcısı…
23 2
Rocker stili tercih edenlerin yakından takip edeceği zincir, zımba ve metal toka gibi detaylarıyla dikkat çeken rock temalı botlar ile son yıllarda olduğu gibi bu yıl da popülerliğini koruyan urban kovboy modelleri FLO kadınlarına cool bir hava katıyor.
23 3
FLO’da sıcacık kar botlarıyla, kış aylarının zorlu hava koşullarına en şık modellerle meydan okunuyor! Herkesin ayakkabıcısı FLO’nun konforlu adımlar sunan kalın tabanlı kar botları; bağcıklı, büzgülü ve kürklü detaylar içeren şık tasarımlarıyla hem ofis kombinlerine, hem de günlük kıyafetlere eşlik edecek nitelikte. Siyah, gri, bordo renklerin hâkimiyetindeki kar botlarının içi sıcacık tutacak yünden oluşuyor.
23 4