Gözüne saplanan şeyi görünce ameliyathaneye bile sokamadılar!

İddialıyız! Kolombiyalı askerin gözüne saplanan kocaman cismi duyunca kanınız donacak. İşte dünyanın en tuhaf röntgenleri talihsiz insanların başına gelen talihsiz kazalar...

Alışılmışın dışında röntgen görüntüleri her zaman dikkat çekicidir. Ancak iddialıyız hiç biri bu kadar şaşırtıcı olmamıştı. Kolombiya Askeri Hastanesi tarafından yayınlanan bir resim Kolombiyalı asker Leandro Jose Luna'nın kafatasına ait.
19 1
Kafatasında göz çukuruna saplanmış halde görülen kocaman nesne ise patlamamış bir el bombası. Kolombiyalı askerin durumu doktorları öyle korkuttu ki el bombası patlar diye hastayı ameliyathaneye bile alamadılar. Askerin ameliyatı boşaltılan bir otoparkta yapıldı.
19 2
Sevindirici olan ise el bombası patlamadan askerin kafatasından çıkarıldı. Asker halen hayatta ancak görme duyusunda büyük kayıplar var.
19 3
Peki tuhaf röntgenler bununla sınırlı mı? Tabi ki hayır! Bu röntgende yaramaz bir çocuğa ait. 2 yaşında daha yeni yürümeye başlayan Çinli Huang Zicheng'ın burnundan beynine kadar ulaşan bir çubuk saplanmıştı. Haylaz ufaklık şanslıydı. Beynin 7 santimetre içine kadar giren çubuk ana sinir sistemine hiç zarar vermemişti.
19 4