Gülben Ergen sessizliğini bozdu Erhan Çelik için 'kan görmüş köpekbalığı' benzetmesi yaptı.

Gülben Ergen- Erhan Çelik cephesinde kavgalar sürüyor. Bir süredir sessizliğe gömülen Gülben Ergen'den gelen açıklama olay. Gülben Ergen eski eşi için 'kan görmüş köpekbalığı' dedi.

Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik'in açıklamaları sonrası sessizliğe gömülmüştü. Günlerdir Gülben Ergen'in evliyken Erhan Çelik'i işadamı Tolga Duğles ile aldattığı konuşuluyor. Ancak Gülben Ergen iddialara karşı hiç bir şey söylememeyi tercih etmişti. Tabi bugüne kadar. Gülben Ergen günler sonra ilk açıklamasını sosyal medya hesaplarından yaptı.
16 1
Erhan Çelik için olay yaratacak bir benzetmede bulunan Ergen, mahkeme sürecinin devam ettiğini belirtti. Eski eşi Erhan Çelik'i evli iş adamıyla aldatması günlerdir konuşulan Gülben Ergen, sosyal medyadan eski eşine "Kan görmüş köpek balığına benzeyen iftiracı" dedi. İşte açıklamanın detayları...
16 2
"Kan görmüş köpek balığına benzeyen bu iftiracı, gözü dönmüş saldırganlarla mücadelem sessizce devam ediyor. Merak etmeyiniz..."
16 3
Peki Erhan Çelik ne demişti? TRT'den istifa eden Erhan Çelik'in açıklaması şöyleydi: “Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır. İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var.
16 4