Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i aldattığı evli sevgilisi Tolga Duğles kimdir kartpostal krizi ne?

Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i aldattığı evli sevgilisi Tolga Duğles kimdir sorusunun yanıtı Türkiye'nin gündeminde. Tolga Duğles ve eşi Yasemin Duğles hakkındaki detaylar ve kartpostal krizi haberimizde.

Gülben Ergen'in kendisi için aldırdığı uzaklaştırma kararı sonrası zehir zemberek açıklamalar yapan Erhan Çelik, ilk kez eski eşinin kendisini Tolga Duğles ile aldattığını doğruladı. Magazin gündemine bomba gibi düşen Erhan Çelik'in açıklaması sonrası herkes Tolga Duğles kimdir kartpostal krizi nedir, Yasemin Duğles kimdir sorularının yanıtlarını merak ediyor. İşte Gülben Ergen'in Erhan Çelik'i aldattığı Tolga Duğles ve eşi Yasemin Duğles hakkındaki detaylar...
11 1
Öncelikle Erhan Çelik'in TRT'den istifası sonrası yaptığı açıklamayla başlayalım. Tolga Duğles ismini açıklayan Erhan Çelik, kamuoyunun merak ettiği kartpostal kriziyle ilgili de detaylar verdi. İşte Erhan Çelik'in açıklaması: “Birlikte olduğumuz süre içerisinde kendi evladımdan ayırmadığım hatta bana baba diyen çocukları sözde korumak adına karar aldırmış. Neymiş? Çocuklarına zarar verebilirmişim! Allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum ama mutlaka bir nedeni vardır. İki buçuk yılı evli 5 yıl oturduğum sitede hala pek çok görüştüğüm komşum ve dostum var.
11 2
Geçenlerde yine yakın bir dostumu görmek için gittiğim sitede aracının sileceğine bir kartpostal bıraktım. Doğum günümde bana verdiği, üzerinde evlatlarımızın, benim ve kendisinin adının yazılı olduğu… Hani gazetelerde manşet yapıldı ya, o haberdeki kartpostalın aynısı. Ancak biliyorsunuz; o kartpostalda evliyken gayrı ahlaki ilişki yaşadığı, kendisi de evli olan Tolga Duğles ve kızının adı yazılıydı. Meğer aynı günlerde aynı kart postalı evli sevgilisine de onun ve kızının adını yazarak vermiş. Bu kartpostalı aracının sileceğine bırakmamdan hareketle şimdi çocuklarının can güvenliği yok diye mahkemeye başvurmuş.
11 3
Üstüne üstlük bunu yaşadığı gayrı ahlaki ilişkiyi sansürleyerek bir kez bile haber yapmayan yazı yazdığı grubu haber yaptırmış. Meğer evine de saldırılmış, kırılmış, dökülmüş. Sözde ev ve aracına yapılan saldırı kamera kayıtlarıyla mevcutmuş ve bunu yapanı biliyormuş. Doğrudur, hem evde hem de sitenin her noktasında kameralar var. Bunu bağlı bulunduğu gruba haber yaptıran ama ne evine ne de arabasına saldırı görüntülerini ortaya çıkarmayan, yayınlatmayan kişi bu ülkenin görebileceği en büyük iftiracıdır.
11 4