Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

Günlük burç yorumları 10 Ekim Salı bugünden itibaren Jüpiter akrep burcuna geçiyor.

Günlük burç yorumları Astroloji Uzmanı Hande Kazanova sizler için günlük burç yorumlarını yorumladı. Hande Kazanova'nın analizi ve tavsiyeleri burç yorumlarınızda.

Günlük burç yorumlarında yıldızınız bugün ne söylüyor? foto 1

Bugün itibarıyla neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter, Akrep burcuna geçiyor ve Akrep burçları için şanslı bir dönemi başlatıyor. Sezgilerimizi etkili şekilde kullanmaya başlayabiliriz. Faiz, vergi, stopaj, sigorta uygulamalarında artış görülebilir. Mafya işleri, skandallar, suçların artması tetiklenebilir. Balıklar, Yengeçler, Oğlaklar ve Başaklar bu dönemden olumlu etkilenecek. Kovalar, Boğalar ve Aslanlarsa bazı zorlanmalar yaşayabilirler. Güç ve iktidar hırsı ortaya çıkabilir. Sabretmek ve ruh dengemizi sağlamak önümüzdeki 1 yılın en önemli konularından olacak.

Günlük burç yorumlarında yıldızınız bugün ne söylüyor? foto 2

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU;
İş hayatınızda şanslara kucak açabilirsiniz. Yeni projeler ve adımlar sizi heyecanlandıracak. Sağlığınızda da gelişmeler yaşanabilir. Kilo almaya meyilli olabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarında yıldızınız bugün ne söylüyor? foto 3

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU;
Özel hayatınızda oldukça keyifli ve şanslı etkiler altına giriyorsunuz. 1 yıl boyunca güzel ilişkiler yaşayabilir ve ikili ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz.

Günlük burç yorumlarında yıldızınız bugün ne söylüyor? foto 4

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU;
Harika bir döneme giriyorsunuz. İş alanlarınızda rüzgârı arkanıza alacak ve önemli açılımlar elde edeceksiniz. Kendinizi göstereceğiniz alanlarda şans sizden yana olacak.