‘Hayatımda kimse yok, destek olacak birini istiyorum’

Cem Özer ile evliliğinin sona ermesinin ardından yalnızlığa bürünen oyuncu Nurgül Yeşilçay, yaşamına ait samimi itiraflarda bulundu.

Nurgül Yeşilçay, 9 Ocak’ta Arap dünyasının en önemli ödül törenlerinden biri olan DIAFA’da (Uluslararası Arap Festivali) En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi oluyor. İkinci Şans filmiyle beyazperdede olan ve Kösem Sultan karakteriyle ekranlarda boy gösteren Yeşilçay, verdiği röportajda hayatının bilinmeyenlerini anlattı.
8 1
İşte oyuncunun BeStyle dergisine verdiği röportajından bazı başlıklar: "Her gün aynı radyoyu dinlerim, her sabah kalktığımda mutlaka kahve içer ve Twitter'a bakarım. Gelenekçi bir insanım, yeni şeyleri deneyerek yorulmak istemiyorum. Bazı şeyler stabil kalsın, geri kalanlar devamlı değişsin istiyorum."
8 2
40 yaşındaki oyuncunun konuşmasına şöyle devam etti: "Çalıştığım insanların değişmesini hiç sevmem, yıllarca aynı kişilerle çalışmayı seviyorum."
8 3
"Korkak insanlardan çok korkuyorum. Bence korkak insan her şeyi yapabilir. Tabii ki hepimizin sorumlulukları var, bunun için bir sürü insana boyun eğeceğiz, işimizi yürüteceğiz. Burada ondan bahsetmiyorum ama durduk yere korkmak ve durduk yere kötülük yapmak açıkçası benim çok anlamadığım bir şey."
8 4