Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

İşte Erhan Çelik'in yeni sosyetik sevgilisi!

Gülben Ergen ile evliliğini sonlandıran Erhan Çelik, aşkı sosyetik bir isimde buldu. Çelik, aradığı aşkı Elif Dürüst'te buldu...

İşte Erhan Çelik'in yeni sosyetik sevgilisi! foto 1

Ünlü sanatçı Gülben Ergen'le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Erhan Çelik'in yeni sevgilisi ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst...Elif Dürüst'ün ünlü sevgili dosyası bir hayli kabarık...Kimler var kimler...Erhan Çelik cephesinde ise durum malum...Çelik, geçtiğimiz Aralık ayında Gülben Ergen'le olan evliliğini sessiz sedasız bitirdi. İki yıl evli kalan ve her gittikleri yerde mutlu aile görüntüsü veren çiftin boşanma kararı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Boşanma gerekçesiyle ilgili dedikodular hala konuşuluyor. Kimi, boşanma gerekçesi olarak çocukları gösterdi, kimi ise ihanet dedi ev hala deniliyor. Taraflar konuyla ilgili kesin bir açıklama yapmadı.

İşte Erhan Çelik'in yeni sosyetik sevgilisi! foto 2

Erhan Çelik'in dört ay aradan sonra yeni bir aşka Elif Dürüst’le başladığı iddia ediliyor. İddianın sahibi ise Seren Serengil...Serengil Duymayan Kalmasın programında bombayı patlattı.

İşte Erhan Çelik'in yeni sosyetik sevgilisi! foto 3

Seren Serengil’in açıkladığı bu ilişki henüz o kadar yeni ki sadece ikilinin yakın çevresi biliyor.

İşte Erhan Çelik'in yeni sosyetik sevgilisi! foto 4

Anadolu yakasında bir balıkçıda baş başa oturan ünlü çift mekandan ayrı ayrı çıktı. Balıkçıda son derece samimi bir sohbet eden ikiliden Erhan Çelik, birlikteliğin başlamasının hemen ardından sosyal medya hesabından ‘Bugün günlerden mutluluk’ notunu paylaştı.