İşte Hakan Sabancı'nın yeni sevgili Cansu Melis Karakuş!

Adı ünlü şarkıcı Hadise ile anılan Hakan Sabancı, gönlünü 2014 Best Model Türkiye güzeli seçilen Cansu Melis Karakuş'a kaptırdı!

Cemiyetin hayatının bekar prensi Hakan Sabancı önceki gün yeni sevgilisi Cansu Melis Karakuş ile yakalandı. Hadise ile adı aşk dedikodularına karıştıktan sonra magazin gündeminden düşmeyen Hakan Sabancı gönlünü 2014 Best Model Türkiye birincisi Cansu Melis Karakuş'a kaptırdı.
23 1
Fi dizisinde de yer alan güzel yıldızın kim olduğunu herkes merak ediyor. Adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodusuna karışan Cansu Melis Karakuş kimdir aslen nereli kaç yaşında? Cansu Melis Karakuş Instagram fotoğraflarında neler var? Tüm detaylar İnternethaber'de.
23 2
Hakan Sabancı önceki akşam Arnavutköy'de bir balıkçıda görüntülendi. Flaşlar patlayınca neye uğradığını şaşıran Hakan Sabancı ve sevgilisi Cansu Melis Karakuş magazincilere tepki gösterdi. Fi dizisinden de tanıdığımız 2014 Best Model birincisi Cansu Melis Karakuş'un hayatına yakından bakalım.
23 3
CANSU MELİS KARAKUŞ KİMDİR? 991 yılında dünyaya gelen Cansu Melis Karakuş aslen Konya'lıdır. Babası Konya'lı olan Cansu Melis Karakuş'un annesi de Suriye kökenli.
23 4