Kış gününde yaz gelini olma fikri Dubai ile gerçek oluyor

Kış mevsiminde evleniyorum diye üzülmeyin. Dubai size hem şahane bir yaz gelini olma fırsatı hem de unutulmaz bir balayı sunabilir.

Her kadının hayalinde muhteşem bir düğün planı vardır. Mekân, detaylar ve iklim bu planda en önemli unsurları oluşturur. Standartlara takılmak istemeyen gelinlerin yeni tercihi ise doğası, mimarisi, hoş iklimi ve muhteşem organizasyonları ile Dubai…
8 1
Güneşli günleri sadece yaz mevsiminde yaşamak geride kaldı. Çünkü, kışın Dubai’de yaz mevsimini yaşamak mümkün. Tüm güzelliklerinin yanında, kışı bir t-shirt ile geçirme düşüncesi bile, Birleşik Arap Emirlikleri’nin incisinde, unutulmaz bir düğün planlamaya ya da balayı geçirmeye teşvik ediyor.
8 2
Kışın evlenen çiftler genellikle balayı için yazı beklemek zorunda kalır. Ya da yaz düğünü yapmak isteyen çiftler aylarca yaz mevsimini bekler. Peki ya kış ortasında evlenip, yaz tatili hayali kuranlar? Dubai çölde adeta bir cenneti anımsatıyor bizlere...Peki böyle bir cennette düğün yapmak istemez misiniz?
8 3
İşte size önerimiz: Dubai. Masmavi gökyüzü, tüm yıl sıcak havası, muhteşem denizi, yıl boyu bitmeyen eğlencesi ve alışverişin kalbi olma özelliği ile size hayallerinizdeki düğün ve balayını yaşatacak!
8 4