MEB Gülben Ergen'in Çocuklar Gülsün Diye okullarıyla bağlatısını kesti!

Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasında başlayan 'aldatma' kavgasına MEB de dahil oldu. İddialar göre MEB Gülben Ergen'in Çocuklar Gülsün Diye okullarıyla bağlantısını kesti.

Erhan Çelik'in TRT'den ayrılması sonrası Gülben Ergen'le ilgili yaptığı açıklamanın yankıları sürüyor. Erhan Çelik açıklamasında Gülben Ergen'in kendisini evli oldukları dönem işadamı Tolga Duğles ile aldattığını duyurmuştu. Açıklaması sonrası ise Gülben Ergen sessizliğe gömülmüştü. Bugün gelen son haber ise Gülben Ergen'i epey bir yıkacak türden. Kuruculuğunu yaptığı Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin açtığı anaokulları ile Gülben Ergen'in bağlantısının kesileceği iddia edildi. Uçankuş'un iddiasına göre MEB kararlı.
12 1
Bakanlığın kararı almasında etkili olan ise Tolga Duğles ile Gülben Ergen'in Nisan 2016'da bir okul açılışında birlikte görüntülenmesi oldu. i. Gülben Ergen, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yetkilileriyle birlikte yine resmi bir okul açılışındaydı. Birkaç sıra ötesinde ise Erhan Çelik'i aldattığı kişi olan Tolga Duğles de vardı.
12 2
İşte MEB'in karar almasında etkili olan o fotoğraf...
12 3
Fotoğrafın dışında o güne ait videoların da ortaya çıkması sonrası MEB Gülben Ergen’le yapılan “Çocuklar Gülsün Diye” projesinin protokolünü iptal etti ve bu durumu da Gülben Ergen’e bildirdi.
12 4