Mehmet Günsur'un sevişme sahnelerine yorumu: 'Çok kutsal...'

Ünlü oyuncu Mehmet Günsur, yeni dizi Fi'deki partneri Serenay Sarıkaya ile sevişme sahneleriyle gündemi uzun süre meşgul etmişti. Günsur'a göre o sahneler 'Çok kutsal!'

Fi dizisi televizyon ekranlarında değil sosyal mecrada yayınlanmasına rağmen son dönemin en çok konuşulan yapımlarından biri oldu. Başrollerinde Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Büşre Develi gibi isimlerin yer aldığı Fi dizisi, daha yayınlanmadan adından söz ettirdi. Çok konuşulmasının sebeplerinden biride sevişme sahneleri oldu. Serenay Sarıkaya ile olan sevişme sahneleri hakkında konuşan Mehmet Günsür ilk kez açıklamalarda bulundu.
9 1
İtalya'ya yerleştikten sonra belgesel film yönetmeni Katerina Mongio ile hayatını birleştiren ve bu evlilikten 3 çocuğu olan Mehmet Günsür, 'Fi Çi Pi' Kitap üçlemesinden uyarlanan ve sevişme sahneleriyle gündem olan 'Fi' dizisi hakkında konuştu.
9 2
Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Berrak Tüzünataç'la birlikte başrolü paylaşan Mehmet Günsür'ün yaptığı açıklamadan öne çıkanlar şöyle:
9 3
Fi'nin Hangi Özellikleri Sizi Cezbetti? 'Fi'nin öncelikle Türkiye'de pek görmeye alışkın olmadığımız hikaye döngüsü, bunun yanı sıra kadrosu, bedava dijital platformda yayınlanacak ilk dizi olması ve 60 dakika olması beni çok cezbetti.
9 4