'Ne dedin sen?' tokadının üstünden 15 yıl geçti!

Türk televizyon tarihine damgasını vuran Hande Ataizi - Sevda Demirel kavgasının üzerinden 15 yıl geçti. Şu sıralar farklı bir yaşam tarzı benimseyen Sevda Demirel, tam 15 yıl sonra o meşhur tokattan bahsetti!

'Ne dedin sen!' cümlesi ağzımızdan her çıktığında onları hatırlıyoruz. Sevda Demirel ve Hande Ataizi'nin canlı yayındaki tartışmaları internette yapılan en komik videolar kolajlarında bile hala yerini alıyor. Türk televizyonuna damgasını vuran o tokadın sahibi Sevda Demirel,geçirdiği operasyon sonrası Duymayan Kalmasın adlı magazin programına katıldı ve olayla ilgili açıklamalarda bulundu.
13 1
Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu programa katılan Sevda Demirel, önce yüzündeki dolguları çıkarmasıyla ilgili olarak konuştu. Yeni yüzüyle birlikte ikinci kez kamera karşısına geçen Demirel, “Beni estetik yaptırdıktan sonra Hande Ataizi’ne benzetiyorlar” şeklinde bir açıklamada bulununca, program sunucuları Sevda Demirel’in bir canlı yayında Hande Ataizi ile tartıştığı görüntüleri yayınladı.
13 2
Yaklaşık 15 sene geçmesine rağmen akıllardan silinmeyen o görüntüler hakkında yorumda bulunan Sevda Demirel, her ne kadar yatıştırıcı ve ılımlı bir üslupla konuşsa da Hande Ataizi için kullandığı ifadeler yine çok tartışılacak gibi görünüyor.
13 3
Ekrana yansıyan tartışma görüntülerini izleyen Sevda Demirel, canlı yayında şunları söyledi: ” Şimdi bakıyorum da bu yaşananların üzerinden 15 yıl geçmiş. Hande Ataizi, o zaman çok saygısız bir kızcağızdı. Şimdi anne oldu eminim çok daha farklı biri olmuştur. Buna inanıyorum. O zaman yaşananlar şimdi gerçekleşseydi, kalkar giderdim. Şiddeti savunmuyorum ama Hande Ataizi bana çok saygısızlık yapmıştı.”
13 4