Özge Ulusoy: Mankenler fakirlerle mi çıksın?

Ünlü model Özge Ulusoy, bir söyleşide kendisine yöneltilen soruya sinirlenince kendine hakim olamadı. Ulusoy, Instagram hesabından 'Yanlış anlaşıldım' yazısı paylaştı...

Manken Özge Ulusoy, kısa bir süre önce Hacı Sabancı ile olan ilişkisini noktalamıştı. Ünlü iş adamı ile olan ilişkisinin bitme nedeni olarak Arzu Sabancı olarak gösteriliyordu. Çünkü Hacı Sabancı'nın annesi Arzu Sabancı'nın, en başından beri bu ilişkiye karşı olduğu söyleniyordu. Ayrılıktan sonra ilk kez bir etkinliğe katılan Özge Ulusoy bir öğrencinin sorusunda öyle bir yanıt verdi ki, olay oldu. Özge Ulusoy'un bu skandal cevabı daha çok konuşulacak gibi görünüyor.
9 1
Kısa bir süre önce iş adamı Hacı Sabancı ile olan birlikteliğini sona erdiren Özge Ulusoy Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.
9 2
Dolu bir salona konuşan ve soruları içtenlikle yanıtlayan Özge Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu ‘Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?’ sorusuna ‘Neden mankenler fakirlerle mi çıksınlar…’ yanıtını verdi. Özge Ulusoy’un soru cevapları şu şekilde gelişti:
9 3
Öğrenci: Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar? Özge Ulusoy: Böyle bir durum yok mesela Çağla Şıkel Emre Altuğ ile evliydi. Hem ne yapalım mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkalım anlamadım. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin? Ben zaten paraya ihtiyacı olan bir insan değilim…
9 4