'Özgür kız' Ayşe Teyze yağlarını aldırdı!

Fotoğraf makinesini genç bir çiftin arabasında unuttuktan sonra fenomen haline gelen Ayşe Teyze, şimdi de yağlarını aldırdı! Yaşam tarzıyla dikkat çeken ve herkesin takdirini toplayan Ayşe Teyze'ye teklifler yağıyor...

Kaybettiği fotoğraf makinesini kendisine ulaştırmak için fotoğrafı incelenince sosyal medyayı şaşkına çeviren 60 yaşındaki "Özgür Kız Ayşe Teyze", şimdi de yağlarını aldırıyor.
10 1
İzmir’de yaşayan ev hanımı, üç çocuk annesi Ayşe teyze, eşinin kıskançlıkları nedeniyle kapının önüne bile çıkamazken şimdi dünyayı gezen bir seyyaha döndü. 60 yaşındaki Ayşe teyze kendi deyimiyle ‘Özgür Kız’ oldu.
10 2
Eşinden ayrıldıktan sonra 10 yılda 25 ülkeyi gezen Ayşe teyze, o ülkelerde çektirdiği fotoğrafların bulunduğu makineyi kaybedince hayatı değişti.
10 3
Ameliyat öncesi uygulayacağı operasyon hakkında bilgi veren estetik ve plastik cerrahi uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş, “Ayşe teyzenin sırt bölgesinde iki taraflı yağ birikimi mevcut. Birikimlerin aşağıya doğru yaptığı baskı ile Ayşe teyzede rahatsızlık ve ağrı hissi veriyor. Gerekli analizleri ve tetkikleri yaptıktan sonra bunun yağ birikintisi olduğuna karar verdik.
10 4