Rüzgar Erkoçlar'dan canlı yayında 'Çocuk istiyorum' itirafı!

4 yıl önce cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar, canlı yayında evlenip çocuk sahibi olmak istediğini itiraf ederken sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile ilişkisinin detaylarını da anlattı...

4 yıl önce cinsiyet değiştiren ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile ilgili tüm detayları anlatan Rüzgar Erkoçlar, yaptığı vücut nedeniyle kadınlar tarafından büyük ilgiye uğradığını ve sevgilisinin onu kıskandığını söyledi.
14 1
Herkes Rüzgar Erkoçlar'ın kalbini çalan Tuğba Beyazoğlu'nu merak ediyor. Uzun süredir devam eden ilişkilerinin evlilik yolunda gittiğini söyleyen Rüzgar Erkoçlar 14 Şubat'ta evlenme teklifinde bulunacağını açıkladı.
14 2
Tuğba Beyazoğlu'nun ailesiyle tanıştığını söyleyen Rüzgar Erkoçlar, Seren Serengil'in 'Ailesi karşı çıksa yine de evlenir miydin?' sorusu üzerine, "Evet saygı duyyarım fakat önemli olan karşı tarafımda olan insanın düşüncesi. Onun için mücadele etmekten" çekinmem dedi.
14 3
Tuğba Beyazoğlu make up artist. Fenomen Kerimcan Durmaz ile de bir dönem çalışan Tuğba Beyazoğlu İnstagram'da neredeyse her anını paylaşıyor. İnstagram'da 12 binden fazla takipçisi olan Tuğba Beyazoğlu, Rüzgar Erkoçlar ile fotoğrafını sık sık paylaşıyor. Nişantaşı'nda make up artist olarak çalışan Tuğba Beyazoğlu 25 yaşında.
14 4