Seda Sayan sevgilisi Murat Karabova'dan ayrıldı ayrılık gerekçesi Facebook'taki o mesaj mı?

Seda Sayan 7 aydır birlikte olduğu Murat Karabova'dan ayrıldı. Murat Karabova Seda Sayan ayrılığına gerekçe olarak Facebook'tan yapılan bir yorum olduğu söyleniyor.

Seda Sayan işadamı sevgilisi Murat Karabova'dan ayrıldı. 7 ay önce başlayan Murat Karabova-Seda Sayan ilişkisinin Murat Karabova'nın eski evliliği yüzünden bitmiş olabileceği konuşuluyor. Magazin gündemine göre Seda Sayan'ın Murat Karabova'dan ayrılmasının bir diğer nedeni olarak da etrafındakıilerin 'o adama dikkat et!' diye yaptığı uyarılar gösteriliyor.
8 1
Bu uyarının yapılmasının nedeni ise geçen günlerde çok ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Murat Karabova'ya iki çocuğunun annesi ve hemşire olan eski eşi Aslı Sarıpınar'ın baktığı ve ikilinin yeniden bir araya gelmesinin iddia edilmesi.
8 2
Murat Karabova ise bu iddialara Instagram hesabından bir paylaşım yaparak cevap vermişti. Murat Karabova paylaşımına 'Kapattığım kapıların deliğinden bile bakmam ben bir tek ona (Seda Sayan'a) niyetliyim' notunu düşmüştü.
8 3
FACEBOOK'TAN GELEN UYARI Öte yandan dün Seda Sayan, ''Aşık olduğunuz herifin eski eşinin Facebook'una bir girin de görün gerçekleri...'' diye yorum yapan takipçisine ''Facebook adresini bilmiyorum at bakalım'' diye cevap verdi.
8 4