Sekste kadın ve erkek farkı!

Kadınların ve erkeklerin sekse bakış açıları ve farklı istekleri var!Kadınlar Venüs\'den, erkekler Mars\'dan derler. Peki konu seks olduğuda bu teori nasıl işliyor? Uzmanlar açıklamalarıyla kadın ve erkeğin sekse bakış açısındaki farklılıkları ortaya koyuyor.
12 1


Kadınları uyaran etkenlerle erkeklerinki farklı olabilir. Sevilmek ve şımartılmak kadınları cinsel açından da etkiliyor.

Kadınların sekse hazır olmaları için genellikle kendilerini mutlu hissetmeleri gerekiyor. Yani, erkek ufak bir sürprizin karşılığında partnerinden seksi bir adım görürse hiç şaşırmamalı.
12 2


Konu libidoları yükseltmek olduğunda erkekler kadınlar kadar karmaşık değil. Erkeklerin kendilerini sekse uygun hissetmeleri için özel bir moda girmeleri gerekmiyor. Sabah ereksiyonlarının da hormonsal bir durum olduğunu hatırlatalım.
12 3


Kadınlar rastgele adamları hayal etmek yerine her zaman partnerlerini ve sevdikleri adamı hayal ediyor. İlişkide baskın olmak isteyen kadınlar, ilginç bir şekilde seks fantazilerinde partnerleri tarafından kontrol edilmekten hoşlanıyor.
12 4