Selülite neler iyi gelir? Test edildi, onaylandı!

Selülit nasıl mı geçer? Kadınlar selülite karşı tüm yöntemleri denediler ve sonuçları paylaştılar!Bugüne kadar sayısız öneri duydunuz, fakat bunların bir farkı var: 100 kadın bunları bir ay boyunca test etti, onayladı. Stylist dergisinde yer alan sonuçlar bu yüzden büyük bir heyecana sebep oldu. Bu haberden sonra artık ne yapmanız gerektiğini biliyor olacaksınız.

Hiç üşenmediler, tüm güzellik mitlerini deneyip ya elediler, ya da onayladılar.
12 1

Yosun banyosu

Deneğe haftada iki kez 20 dakika boyunca yosun banyosu yapması söylendi. Henüz banyoda ve vücut sıcakken selülit görünümü azalsa da bir süre sonra eski haline döndüğü tespit edildi. Etki, kalıcı olmadı.
12 2

Kahve taneleri

Kahve kullanmaya gönüllü olan bir kadın haftada iki kez 10 dakika boyunca sıcak suyla duş alırken bacaklarına kahve çekirdekleriyle masaj yaptı. Bir ayın sonunda selülitler hafifçe azalmış ve çok daha sıkı bir cilt görünümüne kavuşmuştu.
12 3

Kakao kreması+şeker kamışı+kahve tanecikleri

Denek tedaviye devam edemedi. İşlem son derece çirkin bir dağınıklığa sebep oldu. 10 dakikalık ilk uygulama sonunda ciltte hassasiyet ve kızarıklık gözlendi. Can yakan bir uygulama olduğundan sıcak su durumu kötüleştirdi.
12 4