Şevval Sam'ın oğlundan müthiş başarı! 8 bin kişinin içinden seçildi...

Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam'ın futbolcu Metin Tekin ile evliliğinden doğan oğlu Tarık Emir Tekin, 8 bin başvuru arasından seçilerek Oxford'a kabul edilen ilk kişi oldu.

Şevval Sam'ın 7 yıl evli kaldıktan sonra ayrıldığı Metin Tekin'den Tarık Emir Tekin adlı bir çocuğu bulunuyor. İstanbul hayatında pek görmediğimiz Tarık Emir Tekin, Türkiye'ye bir ilki yaşattı. Anneler günüde annesine sürpriz yapan Tarık Emir Tekin, Türkiye'de bir ilk olarak Oxford'a yerleşti. Dünyanın sayılı üniversitelerden biri olan Oxford'da eğitim görecek olan Tekin, drama bölümünü kazandı. İnstagram hesabında da farklı konseptler belirleyen Tarık Emir Tekin'in binlerce takipçisi bulunuyor.
12 1
Şu sıralar Bodrum Masalı dizisinde rol alan Şevval Sam'ın 7 yıl evli kaldıktan sonra 2000 yılında boşandığı eski futbolcu Metin Tekin’den olan oğlu Tarık Emir Tekin, dünyanın en prestijli üniversitelerinden Oxford’un Drama Bölümü'ne başvurmuştu. Okula başvuran 8 bin kişi içinden kabul gören 17 kişiden biri ve ilk Türk oldu.
12 2
Habertürk’ün haberine göre Claire Foy, Richard Gadd gibi ödüllü ve başarılı isimlerin de mezun olduğu okulda Tarık Emir, 3 yıllık eğitim alacak.
12 3
Tarık Emir Tekin aşk hayatına hızlı giriş yapanlardan. Genç yıldız Paramparça dizisinde rol alan Leyla Tanlar ile görüntülenmişti.
12 4