Seyirci sayısıyla sinema tarihine geçecek film!

İlk 3 gündeki gişe hasılatı ve seyirci sayısıyla şaşırtan film tarihe geçecek nitelikte ancak, bir farkla…

18 Kasım'da gösterime giren "Bir Şey Değilim" filminin ilk 3 gündeki izleyici sayısı ve gişe hasılatı şaşkınlık yarattı. Muharrem Özabat'ın yazıp yönettiği film için Milliyet’ten Ali Eyüboğlu bir yazı kaleme aldı. İşte Eyüboğlu’nun yazısından bir bölüm:
5 1
18 Kasım'da vizyona giren filmlerden Muharrem Özabat'ın yazıp yönettiği "Bir Şey Değilim"in ilk üç gündeki gişesi, adı gibi oldu. Filmi seyretmedim, ama gişesi dikkatimi çekince fragmanını izledim. İngilizce alt yazılı fragmanın sonunda ismi yazılı oyuncuları not ettim:
5 2
Münir Can Cindoruk, Bihter Dinçel, Caner Cindoruk, Ahmet Saraçoğlu, Rıza Sönmez, Levent Ülgen, Ümit Çırak, Numan Çakır, Ferzan Hekimoğlu, Füsun Demirel, Şener Kökkaya, Bülent Çolak, Aykut Taşkın, Ali Yaylı, Muhsin Asan, Esin Doğan, Burak Akyol, Mert Egemen, Hakan Türkşen, Ekrem Erkek, Evren Karakayacı, Murat Onuk, Özüm Arkan, Uğur Uludağ ve Tuna Arman.
5 3
Aralarında ünlülerin de olduğu 25 oyuncunun yanı sıra onlarca figüranın da rol aldığı filmi vizyondaki ilk üç gün kaç kişi seyretti biliyor musunuz?
5 4