Şişme bebeğe aşık oldu hayatını değiştirdi!

Alman fotoğrafçı Sandra Hoyn, 'Jenny's Soul' adını verdiği çalışmasında şişme bebeğine tutkulu bir şekilde aşık olan ve onun için hayatını değiştiren Dirk ve Jenny adını verdiği şişme bebeğin hikayesini anlatıyor...

Alman fotoğrafçı Sandra Hoyn ''Yok artık!'' diyeceğiniz bambaşka bir çiftin ilişkisini belgeledi. Dirk ve Jenny bu fotoğraflarda herkese örnek olabilecek gibi görünseler de çağımızın çiftleri ile aralarında bir fark var o da; Jenny'nin bir insan değil bebek olması.
16 1
Fotoğrafçı Sandra internet üzerinden Dirk ile tanıştığında, onun bu ilginç aşk hikayesini fotoğraflayarak tüm dünya ile paylaşmak istedi. Gerçek ismini bilmediğimiz Dirk; 40 yaşında, Jenny'den önce evlenip boşanmış ve çalışan bir adam. Yaşadığı psikolojik bir çöküntünün ardından satın aldığı bebeğin yani Jenny'nin de onu sevdiğine ve başka bir gezegenden bu dünyaya geldiğine inanıyor.
16 2
Dirk, Jenny'yi başta ailesi, arkadaşları, çocuğu ve eski eşi olmak üzere herkesten saklamak zorunda tabi ki. Ama en büyük hayallerinden biri onu toplum içine çıkarabilmek. Ayrıca yaşlandığında Jenny'ye ne olacağını düşünüp endişeleniyor da. Çünkü ona göre, Jenny hem fiziksel hem de ruhsal olarak oldukça hassas.
16 3
Sandra ise; Dirk ve Jenny'nin herkes gibi sıradan alışkanlıkları olan, sıra dışı bir çift olduğunu düşünüyor ve çektiği fotoğrafların bu ilişki seçimine karşı oluşabilecek ön yargıları kırmasını umuyor.
16 4