Ünlü modelden şok sözler: 'Bu tarihi bir kepazeliktir'

Ünlü model Merve Büyüksaraç, terzi Barbaros Şansal'a yapılan saldırıya tepkisini sosyal medyadan duyurdu. 'Bu tarihi bir kepazeliktir' diyen Büyüksaraç, Şansal'ın polis gözetiminde olduğunun altını çizdi...

Ünlü model Merve Büyüksaraç, KKTC'den sınır dışı edilen modacı Barbaros Şansal'a Atatürk Havalimanı apronunda yapılan saldırıya tepki gösterdi. Bir video paylaşan ve videoda Türkiye'de yaşananları sarkastik bir şekilde eleştirdikten sonra 'B..unda boğul Türkiye' sözleri ile videosunu sonlandıran Şansal büyük tepki çekmiş ve Kuzey Kıbrıs'tan ihraç edilmişti. Ünlü modacı polis eşliğinde Türkiye'ye getirildiği sırada ise linç girişimiyle karşılaştı.
6 1
Bu saldırıya Şansal'ı yakından tanıyan Merve Büyüksaraç tepki gösterdi ve modacının polis kontrolündeyken saldırıya uğradığını dile getirdi. Ünlü model Instagram hesabından “Bu akşam, ülkenin en büyük ve yoğun havaalanının apronu, polis gözetiminde gelen bir kişiye linç mekanı oldu. Bu tarihi bir kepazeliktir” notu yazılı bir fotoğraf paylaştı.
6 2
6 3
6 4