Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları

Astrolog Güliz Kına'nın yorumuyla 12 Ağustos Cumartesi günü burcunuzda neler yaşanacak?

12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları foto 1

KOÇ
Cumartesi gününde Ay Koç burcunda ilerleyecek ve bugün de enerjiniz son derece yüksek olacak. Yapmak istediklerinizi yapacağınız ve hareket halinde olacağınız bir gün. Kendinize bakım yapmak, alışveriş ve sportif aktiviteler için uygun bir gündeyiz. İkili ilişkilere bugün dikkat, gergin etkilere açığız.

12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları foto 2

BOĞA
Bugün Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjisi yüksek bir günde olacağız ama siz bir türlü kendinizi dışarılara atacak enerjiyi bulamayabilirsiniz. Daha içsel ve planlamalar yaptığınız bir gün olabilir ve sağlığınız ile ilgili konular ilgi gerektirebilir.

12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları foto 3

İKİZLER
Sosyal etkinliklerin son derece aktif olacağı bir gündesiniz. Arkadaşlarınız ile görüşmeler ve onlarla ilgili bazı aktivitelere katılmanız söz konusu olacak. Gün geneli biraz koşturmalı geçecek ve birçok işinizi tamamlayabileceksiniz.

12 Ağustos 2017 günlük burç yorumları foto 4

YENGEÇ
Cumartesi gününe Ay Koç burcunda başlıyorsunuz ve enerjiniz son derece yüksek olacak, gün boyunca dışarılarda olabilirsiniz ve bazı sportif aktivitelere katılabilirsiniz. İşlerinizi hızlıca tamamlayabileceğiniz bir gün.