Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

12 sıradışı seks oyununa hazır mısınız?

12 sıradışı seks oyununa hazır mısınız? foto 1Sıradışı seks oyunlarını sevenlerden misiniz? Öyleyse 12 sıradışı oyunla eşiniz ya da sevgilinizi hem çıldırtacak, hem de zevkten dört köşe edeceksiniz!

12 sıradışı seks oyununa hazır mısınız? foto 2

1. Göz ziyafetine hazır mısınız?


İkiniz için de heyecan verici ve aynı zamanda eğlenceli bir deneyim! İçinize en seksi iç çamaşırlarınızı, ayağınıza topuklu ayakkabılarınızı giyin ve üzerinize bir pardesü ya da sabahlık tarzı, kolay çıkarabileceğiniz bir şey alın. Sevgilinizi sandalyeye oturtun. İç ısıtan bir müzik koyun. Masanın üzerine çıkıp onun önünde dans ederek üzerinizdekileri ağır ağır çıkarın. Karnından önce sevgilinizin gözünü doyurun. Hatta mutfağa girmenize gerek kalmayabilir.

12 sıradışı seks oyununa hazır mısınız? foto 3

2. Tantra öpücüğünü denediniz mi?


Bu eski Hindu sevişme tekniği partnerinize ekstra zevk verirken sizi de göklere çıkaracak:
- Yüzünüz sevgilinize dönük bir şekilde kucağına oturun. Bacaklarınızı gövdesine dolayın. 
- Dudaklarına yaklaşın ve onun üst dudağını kendinizinkilerin arasına alın.
- Ona özel bir masaj yapın.

12 sıradışı seks oyununa hazır mısınız? foto 4

3. Islak dakikalar geçirin!


Yorgun argın işten dönen sevgilinize bir sürpriz hazırlayın. Basit bir hazırlık yeterli olacaktır. Eve dönerken hoş kokulu mumlar alın. Banyoda küvetin etrafına bunları dizin. Partnerinizin işten gelmesine yakın küveti sıcak suyla doldurun. İçine banyo köpüğü atın. Buzdolabında soğuttuğunuz beyaz şarabı bir buz kovasının içinde banyoya getirin. Evet, her şey hazır! Onun geldiğini duyduğunuzda siz de soyunun ve suyun içine girin. Seslenip onu
yanınıza çağırın. Önce sizi izlemesini ardından size katılmasını isteyin.