Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

2012 Yaz - En güzel şort modelleri

2012 Yaz - En güzel şort modelleri foto 1Şortlar her yaz moda; fakat desenler, renkler ve kesimler çeşitlilik gösterebiliyor. Bu yazın en popüler şort modelinin tulumlar olduğunu rahatça söyleyebiliriz, peki başka neler var?

2012 Yaz - En güzel şort modelleri foto 2Jean şortlar olmazsa olmazlardan... Bu yaz kesik, göbeği açıkta bırakan tişörtlerle yüksek bel ve boyfriend jean (kalıpsız ve geniş) şortları kombinleyerek gerçek bir 80'ler ruhu yaşayabilirsiniz. Farklı boy ve kesimlerde kot şortlarınız mutlaka olsun. Eski pantolonları da bu şekilde değerlendirebilirsiniz.
Marka: Mavi2012 Yaz - En güzel şort modelleri foto 3Bu model muhteşem! hem dökümlü, hem de dar üst parçalarla harikalar yaratabilirsiniz. Pin-up kızlarını andıran böyle bir görünüşün sırrı şortun basen kesimi ve yüksek bel olması...
Marka: Bershka2012 Yaz - En güzel şort modelleri foto 4Bu sezon çizgi ve ekoseleri de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı desenleri bir araya getirin. Örneğin ekose bir şortla bol hayvan desenli bir tişört giyebilirsiniz.
Marka: Jeanslab