Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

'Buğulu göz' makyajı nasıl yapılır?

Kadınları seksi gösteren ve erkeklerin de kadınlar da en beğendiği göz makyajı olan buğulu göz makyajı yapımını inceliyoruz.

'Buğulu göz' makyajı nasıl yapılır? foto 1Türkiye'nin en güzel kadınlarının makyajını yapan, makyaj artisti Burçin Göksu'dan doğru makyaj için gereken püf noktaları ve bilinmeyen detayları öğreneceğiz bundan böyle..

Burcu Esmersoy, Tanem Sivar, İvana Sert, Özge Ulusoy, Çağla Şikel ve daha birçok ünlü, O'nun ışıltılı dokunuşlarıyla ekrana çıkıyor.

Burçin Göksu bize ilk olarak, gözlere derinlik veren buğulu göz makyajını anlatıyor.
Adım adım, resimlerle inceleyeceğimiz göz makyajında özel detaylar da var. Ve sonucunda, büyüleyici bir görüntü ortaya çıkıyor.

'Buğulu göz' makyajı nasıl yapılır? foto 2Gördüğünüz gibi kaşlar oval olup göz ile mesafesi birbirinden uzak kalacak şekilde olmalıdır. Gözlerimizin rengi, her renkte olabilir..

'Buğulu göz' makyajı nasıl yapılır? foto 3Birçok kozmetik mağazada satılan, geniş uçlu ve siyah yağlı kalem ya da krem eyeliner tarzı bir kalem ile göz kapağımızın tamamını siyahla dolduralım.

'Buğulu göz' makyajı nasıl yapılır? foto 4Aynı şekilde göz altına, siyah yağlı kalemi, göz altının yarısına kadar sürelim. Gözün iç kısmına gelmemesine özen göstermeli.