Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

Günlük burç yorumları 10 Kasım Cuma 2017

Günlük burç yorumlarınızda bugün Hande Kazanova günlük burç yorumlarınız yorumladı. Kibirli ve gururlu davranışlarınızı sergilemekten kaçın! yoksa başınıza hiç olmadık felaketleri getirebilirsiniz.

Günlük burç yorumları kibirli davranışlardan vazgeçin! foto 1

Bugün ve yarın akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda dolaşıyor. Bu durum bize keyif veren konuları ve olayları ön plana çıkarabilir. Hayattan alacağımız keyfi artırmak isteyebiliriz.
Alışveriş yapma ve para harcama konusunda son derece cömert davranacağız. Ay, Aslan burcundayken organizasyon yeteneğimiz artabilir. Duygularımızı gösterişli bir şekilde karşı tarafa aktarmak isteyebiliriz. Gün içinde çevremize karşı kibirli ve gururlu davranışlar sergilemekten kaçınmalıyız.

Günlük burç yorumları kibirli davranışlardan vazgeçin! foto 2

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Girişimci yönlerinizle çevrenizdeki insanları etkileyip istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Harcamalarınız, bazı planlarınızı engelleyebilir. Sevdiğiniz insan sizi cesaretlendirecek.

Günlük burç yorumları kibirli davranışlardan vazgeçin! foto 3

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU
Sevdiklerinize karşı sıcak ve cömert olabilirsiniz. Yapılması gerekenleri kolay halledeceksiniz. Akşam saatlerinde özel ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler ortaya çıkabilir.

Günlük burç yorumları kibirli davranışlardan vazgeçin! foto 4

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU
İletişiminizi güçlü tutacaksınız. İlginin merkezinde olmayı seveceksiniz. İş yaptığınız insanlarla anlaşmazlıklara dikkat edin. Belirsizlikler hayata keyifle bakmanızı engelleyebilir.