Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

Ünlü Hollywood yıldızlarının doğum öncesi ve sonrası fotoğrafları şaşırtıcı

Hollywood'un ünlü yıldızlarının doğum öncesi ve sonrası fotoğraflarını sizler için derledik. Nasıl oluyor da doğum yaptıktan sadece bir kaç gün sonra kırmızı halıya hatta podyuma çıkan bile var.

Sanki hiç doğum yapmamış gibi geri döndüler! foto 1

Kim Kardashian
İddalı selfie kraliçesi olarakta bildiğimiz Kim, oğlu Sainti 2016’nın 5. ayında dünyaya getirdikten sonra alışmış olduğumuz cesur pozlarını bize selfie yolula sergiledi.İki çocuk annesi Kim ve büyük kardeşi Kourtney de uzun balıkçı yaka kazagıyla ve taytıylada uyumlu gyinmiş
görünüyorlardı.

Sanki hiç doğum yapmamış gibi geri döndüler! foto 2

Keira Knightley
Kızı Edieyi kucağına almasının üzerinden henüz 3 ay geçmişken eski formuna çabucak kavuştu. 30 yaşındaki oyuncu doğum sürecinden beri ilk kez New Yorkta göze çarptı.

Sanki hiç doğum yapmamış gibi geri döndüler! foto 3

Blake Lively
Bunu nasıl başarıyor? İlk kız çocuğunun doğumunun ardından 2 ay kadar kısa bir süre geçmişken mükemmel doğum sonrası vücudunu sergiledi. Sarışın güzel, New York Moda Haftası boyunca, Gabriela Cadena moda şovunda siyah-beyaz elbisesi ve fit vücuduyla poz verdi.

Sanki hiç doğum yapmamış gibi geri döndüler! foto 4

Lauren Silverman
Daha bu fotoğrafdan 3 gün önce Simon Cowell’in çocugunu dünyaya getirdi ve doğum öncesi haline hızıca geri dönüş yaptı. New Yorkta yeni doğan bebeği için deri pantolonuyla alışverişe çıkan Silverman mükemmel gözüküyordu.