Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

Seksin başlangıç noktası neresi?

Seksin başlangıç noktası neresi? foto 1Araştımaların da ortaya koyduğu gibi, yataktaki mutluluğun ömrü uzattığını, kalbi güçlendirdiğini ve depresyonu azalttığını artık biliyoruz.

Spor salonunda spor yaparken biraz ileride ağırlık çalışan yabancının kaslarından etkilenebilirsiniz. Bir de göz göze geldiğinizde heyecan ikiye katlanır. Bütün bunları başlatan şey ise, 'tahrik' denilen heyecan...

Sevişme arzusunun gelmesi için oturup beklemek yerine, istediğiniz her an ve her yerde bunun olmasını nasıl sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kadınları ve erkekleri en çok tetikleyen tahrik unsurlarına çok şaşıracaksınız!

Seksin başlangıç noktası neresi? foto 2

Saçların okşanması

Kadınlar saçlarının okşanmasından tahrik oluyor. Çünkü erkeğin parmaklarının saçlarında dolaşması, en ilkel dürtülerini bile harekete geçiriyor.

Seksin başlangıç noktası neresi? foto 3

Omuzlarara öpücük

Kadınlar boyundan ve omuzlardan başlayan öpüşmeleri tercih ediyor. Çünkü anlık öpücükler kadınları kendilerini güvende hissettiriyor.

Seksin başlangıç noktası neresi? foto 4

Şampuan kokan erkek

Bir erkeğin doğal kokusunu engelleyen güçlü bir parfümü değil, hafif bir sabunu tercih ediliyor. Çünkü cinsel çekim ve uyarılmada asıl rolü oynayan bedenden yayılan doğal kimyasallardır.