Kapat

Mesaj Gönderildi

GÖNDER

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

..

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli? foto 1Sizi Amerika'nın en sevdiği isimlerden olan Taylor Swift'le tanıştıralım. Onun boyu 1.78! Hayır, bir model değil; müzisyen... Türkiye'de pek tanınmıyor olsa da şık olmak isteyen ve modayı takip eden kadınlar onu çok yakından tanır.

Onu tanıması gereken bir diğer grup ise uzun boylu kadınlar! Taylor giydiği her şeyi öyle güzel taşıyor ki bundan sonra stiliniz için ilham perisi olacağına eminiz.

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli? foto 2Eğer ince bir yapınız varsa dekolteden kaçının. Bu vücudunuzun iyi yönlerini kapatır. Fakat Taylor Swift gibi derin bir V yaka deneyebilirsiniz. Özellikle mini giymişseniz üst bedeninizle uyum yaratmış olursunuz.

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli? foto 3Eğer topuklu ayakkabı giymek isterseniz teninizi çok gösteren kıyafetlerden uzak durun. Bu çirkin bir orantısızlık yaratır. Kollarınızı ve bacaklarınızı aynı anda büyük ölçüde açmayın.

Uzun boylu kadınlar nasıl giyinmeli? foto 4Eğer ince bir yapınız varsa geniş ve zengin desenlerden korkmanıza gerek kalmaz. İri çiçek desenlerini, karışık renkleri rahatlıkla giyebilirsiniz.