Çok eğlenceli Ufak Tefek Cinayetler analizine hazır mısınız?

Çok eğlenceli Ufak Tefek Cinayetler karakter analizine hazır mısınız? Haydi başlıyoruz...

Cansu Kocaman
-A A+

Son bölümün yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada Ufak Tefek Cinayetler rüzgarı esti. Eee 11 bölüm oldu karakterler de akıllara oturdu. Dedim ki güzel bir Ufak Tefek Cinayetler karakter analizi yapayım. 

Oyacığım annem bitanem bacım (Seda Sayan tonuyla) 'Senin hiç mi şansın yok he kuzum.' Suçlar atıldı, intihar ettin gencecik yaşında. Bir de gittin hem kankin hem de düşmanının kocasına aşık oldun. Yapma annem bak! Serhan battı. Gel biz başkasını bulalım.

Serhan çok eğlendiğim bir benzetmeyle 'dershanenin yakışıklı geometri öğretmeni.' Karar ver! Merve'ye aşıksan öyle davran. Böyle ne bileyim Oya gelince görüşmemeler falan. İki ranza arası panikten Oya diye sızlarsın. Fakat bu bölüm dışında Serhan Başkan oley.

Gelelim Serhan’ın eşi kötülüklerin anası Merve’ye. Kuzum sendeki duru güzellik kim de var söyle bana. O mimikler o intikam duygusu... Off off. Ama az almadın iyi insanların ahını. Çıkıyor aheste aheste.

Aklıma gelince bile sinirleniyorum. Edip ve depresyon hırkası. Bu ikili o kadar canımı sıkıyor ki efendim 'ben umursamazım ben başkayım ben havalıyım.' Bırak kardeşim bırak. Git edebinle öğretmenlik yapıyorsan yap. 'Yok yapmıyorum' diyorsan o kaldığın evden çık çok güzel çünkü. Ben yerleşmek istiyorum. İkinci bir Pelin oldum şu an. Boş ev avcısı. Pelin demişken, Peloo beybi! Sen ne işler peşindesin. Mervecilik oynamalar falan bak söyleyeyim o işten hayır gelmez. Yani seni kandırırlar parmağında oynatırlar. Zenginsin işte yemek de yemiyorsun yüzün zaten o biçim. Bırak sinsicilik yapma. Olmaz sana olmaz! 

Geldik favori karakterime. Kıl insan tanımını arşa çıkaran, “bro, bebeğim, hayatım, abi olur mu böyle şey” diyerek ömür boyu yaşayan Taylan, Taylanlarımız… Sen Oya’nın tek şanslı olduğu konusun. Sizi yan yana tahmin bile edemiyorum. 

Arzu kız sen neymişsin Arzu! Boşanmak sana gerçekten yaradı, kendini buldun. İyi insandın melektin ne oldu iş dünyasına girdin. Alavere dalavere senden sorulur artık. Hiç öyle vicdan azabı çekiyorum numaralarına girme al Mehmet'ten intikamını. Çat çat çat! Mehmet seni sadece Mehmet olarak anlatamayız. Sen ve boynundan hiç çıkarmadığın o kolyen… İyi ki moda programları yok yerden yere vurulurdun zaten yaptıklarını hiç söylemiyorum ve sana Ivana Sert cevabı veriyorum: BIZIMLA DEGİLSİN.

Umarım Burcu seni soyar soğana çevirir. Burcu sen ne fena ne fettan ne Burcusun sen. Hadi Mehmet'i aldın anladım evden ne istiyorsun Burcu? Sarmaşık da Sarmaşık. Sence altın Mehmet'in o kadar parası var mı? Ben diyeyim YOK. Umarım Rıza ilk onun parasını iç etmiştir. 

Bu içeriğe yorum yapın

3 Yorum
Edip ve depresyon hırkası <3
"Hahahaha çok eğlenceli olmuş" diyen arkadaş hanımefendi analiz yapmış siz eğlence derdindesiniz...
Hahahaha çok eğlenceli olmuş