Leke giderici doğal maske tarifleri cildinizi sıkılaştırıyor!

Leke giderici doğal maske tarifleri var mı? Cildinizdeki çeşitli nedenlerden oluşan cilt lekelerinizden kurtulmak için limon ve domates maskesini deneyin!

Leke giderici doğal maske tarifleri cildinizi sıkılaştırıyor!

Leke giderici doğal maske tarifleri var mı? Lekesiz ve sıkılaşmış ışıl ışıl bir cilt her kadının hayali! Ancak çeşitli nedenlerden ve mevsim geçişlerinden kaynaklı lekelerden kurtulmak sağlıklı ve sıkılaşmış bir cilt için hayal kurmak yerine harekete geçin! Üstelik hem ekonomik hem pratik! Cİldinizdeki lekelerden kurtulmak ve cildinizi sıkılaştırmak için domates ve limon maskesini sizin için hazırladık! Sizde bu maskeyi belirli aralıklarda cildinize uygulayarak canlı bir cilde sahip olabilirsiniz!

maske

DOMATES VE LİMONUN MUCİZESİNİ KEŞFETİN!

İhtiyacınız olan tek şey yarım domates ve yarım limon! Yarım domatesinizi püre haline gelinceye kadar ezin daha sonra üzerine yarım limonunuzu sıkıp karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz tüm karışımı cildinize uygulayın. Cildinize uygulamış olduğunuz maskeyi yaklaşık olarak 10-15 dakika kadar bekletin daha sonra soğuk su ile durulayığ kağıt havlu ile cildinizi kurulayın. Ancak unutmamalısınız ki maskeyi cildinizden çıkardıktan sonra mutlaka cilt tipinize uygun nemlendirici masaj yaparak uygulayın. İşte sağlıklı cilde ulaşmak bu kadar kolay!

Yorumlar