1-7 Ekim haftalık burç yorumları-Elmaelma

1-7 Ekim haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu için Hande Kazanova'nın aşk ve para falı

Haftalık burç yorumları 1Ekim-7 Ekim haftası için ne diyor? elmaelma.com haftalık burç yorumları 1 Ekim'den başlıyor. Bu haftanın burç yorumlarına göre Koç burcunu, Boğa burcunu, İkizler burcunu, Yengeç burcunu, Aslan burcunu, Başak burcunu, Terazi burcunu, Akrep burcunu, Yay burcunu, Oğlak burcunu, Kova burcunu ve Balık burcunu neler bekliyor? 1-7 Ekim haftalık burç yorumları aşk falı, iş falı, sağlık falı ve para falı için ne diyor? Hande Kazanova'nın elmaelma.com için hazırladığı 1-7 Ekim haftalık burç yorumlarına göre Koç burcu bu hafta özel hayatla ilgili gelişmeler etkisi altına alacak. Koç burcu bu hafta sakın kimseye borç vermeyin, zararlı çıkarsınız. Boğa burcu 1-7 Ekim haftalık burç yorumlarına göre Boğalar mutlaka işlerine odaklanmalılar. Bu hafta Boğa burcu 3 Ekim çarşamba gününe aman dikkat edin. Gelelim İkizler haftalı yorumlarına. İkizler burcu 1-7 Ekim haftasında özel ilişkisinde tutkularını harekete geçirmekte zorlanacak. Bu hafta İkizler iş hayatında da sıkıntılar yaşayabilirler. Yengeç 1-7 Ekim haftalık yorumlarına göre ise bu hafta Yengeçler geçmişte yaşadıkları ilişkilerle ilgili problemleri çözecekler. Aile büyüklerine aman dikkat! Aslan burcu haftalık yorumlarına göre 1-7 Ekim haftasında Aslanlar kendilerini rahatlatmalı ve olumsuz düşüncelerden uzaklaşmalılar.

14 1

Aslan burcu haftalık yorumlarına göre 1-7 Ekim haftasında Aslanlar kendilerini rahatlatmalı ve olumsuz düşüncelerden uzaklaşmalılar.Aslanlardan sonra sıra Başaklarda. Başakların haftalık burç yorumlarında akrabalarla sıkıntılı ilişkiler görülüyor. Özellikle  3 Ekim Çarşamba günü tartışmalara açık olacaksınız. Sağduyunuzu koruyun. 1-7 Ekim Terazi burcu haftalık yorumunda para var. Teraziler için bu hafta parasal fırsatlar var. Ve Akrepler... 1 Ekim-7 Ekim haftasında Akrep burcu kendini biraz geri planda tutsa iyi olur. Bu uyarı tüm alanlar için geçerli. Akrep burcu haftalık yorumlarına göre bu hafta gelecek planı yapmak için sessiz kalınması gereken bir hafta. Akrepten sonra sıra Yay haftalık yorumlarında. Yay burcu 1-7 Ekim haftası yorumlarına göre kendinize mutlaka zaman ayırın bu hafta sevgili Yaylar. Venüs 5 Ekim haftasında kadersel alanınızı etkileyecek dikkat. Ve son 3 burç... Oğlaklar bu hafta kariyer ve iş alanında güzel ilişkiler kuracak. 1-7 Ekim haftasında Oğlak burcu fikirlerinize destek bulamazsanız sakın şüpheci olmayın çalışmaya devam edin. 1-7 Ekim Kova haftalık yorumlarında ise seyahatler ve uzaklarda gelecek haberler var. Kova burçları bu hafta iş alanındaki kadınlara mutlaka dikkat edin. Ve son burcumuz Balık... 1-7 Ekim 2018 haftalık balık burcu yorumlarına göre 3 Ekim Çarşamba gününe aman dikkat! Parasal alışverişler sıkıntı yaratabilir.

14 2

KOÇ: Bu ay ikili ilişkiler ve özel hayatınız mercek altında. Karşı tarafın gözünden kendinizi görmek, ilişkinizle bütünleşmek ve sevdiğiniz insanın konuşma ve görüşmelerine önem vermek sizin için önemli olacak. Yalnız Çarşamba günü göz önünde olacağınız ortamlarda toplum içinde birbirinizi anlamak ve ortak payda da buluşmak kolay olmayabilir. Ortaklaşa bir işiniz varsa, ortağınızla olan bağlantılarınızda aynı sıkıntı ve problemlere maruz kalabilirsiniz. Kolay ikna olmayacaksınız şüpheci davranacaksınız. Bu dönemde her işin altında bir bit yeniği arayacaksınız. Cuma günü Venüs, Akrep burcunda gerileyecek. Venüs, sizin ortak para alanlarınızda gerileyecek sevgili Koç’lar. Parasal konularda bir takım sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir, eşinizin parası ile ilgili bir takım bozulmalar ve sorunlarla karşılaşmanız yüksek. Bu dönem içersinde kimseye borç vermeyin, kimseden borç almayın.

14 3

BOĞA:Maddi konular, para alacak, verecek dengesi Ekim başında daha fazla görünür olacak. Ekim ay’ı iş konularınızın önem kazandığı sağlığınızla ilgili konu ve olaylara daha fazla vakit ayırdığınız, diğer taraftan ilişkinize odaklanmanız gerek aylardan bir tanesi olacak. Bir seyahat edeceksiniz, uzakta bir yerlere gideceksiniz, işinizle ilgili konuşma ve görüşme yapacaksınız Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda var. Karşı tarafın söylediklerine şüpheci davranabilirsiniz. Cuma günü itibariyle Venüs geriliyor. Venüs sizin zıt burcunuz olan Akrep burcunuzda gerileyecek. 40 gün boyunca hatta Ekim sonuna kadar ikili ilişkileriniz ve özel hayatınızda bir takım zorlanmalar karşınıza gelebilir. Bu dönem içersinde evliliğe adım atmak, yeni bir insan tanımak çok tavsiye edilmez. Karmik bir takım etkileşimlerle geçmişten hesaplaşma içerisinde olan insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu döngü 8 yıl önceki döngü’nün aynısı. 2010 yılının Ekim - Kasım aylarında neler yaşadığınızı düşünün. Bu hafta Venüs’ün gerilemesiyle beraber önünüzdeki 40 gün boyunca o döngüye benzer konu ve olayların hayatınıza daha fazla yer ettiğini görebilirsiniz.

14 4