7 Aralık Perşembe günlük burç yorumları

7 Aralık Perşembe günlük burçlarınızı Hande Kazanova yorumladı. Ay, Aslan Burcunda dolaşıyor dolaşım sisteminize dikkat!

Bugün ve yarın Ay, Aslan burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Bedenimizdeki enerjiyi tüketmemiz gerek. Astrolojide Aslan burcu kalp, nabız, sırt ve dolaşım sistemini yönettiğinden, bu organlarımız son derece hassas olacak. Bol sıvı tüketmeli, acı ve bol baharatlı yemeklerden kaçınmalı, meyve yemeliyiz. Randevular, buluşmalar, sahne sanatları, yeni bir şeyin gösterime girmesi için olumlu günlerdeyiz. Bu süreçte organizasyona yönelik çalışmalarımız hızlanabilir.

13 1

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU   

Güne bulunacağınız sosyal ortamlardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz. Aile ziyaretleri, arkadaş toplantıları gününüzü ilginç kılabilir. Kariyerinizde şansları çok abartmayın. 

13 2

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Parasal konularda şans sizden yana olabilir. Aşırı rahat tavırlarınızla kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizinle iletişim halinde olmak isteyebilir. 

13 3

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Güne, şartlar lehinizde başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın size ve yaşadıklarınıza anlayışla yaklaşması hoşunuza gidecek. Ailenize karşı duygusal olarak abartılı davranabilirsiniz. 

13 4