80 binde 1 görülen olay başlarına geldi sonrası olağanüstü

Doug ve Melanie Pritchard çiftinin başına gelen tam bir mucize. Bitkisel hayata girdi denilen kadının geri dönüş hikayesi olağanüstü.

Doug ve Melanie Pritchard çifti ikinci çocuklarının dünyaya gelişini dört gözle bekliyordu. Melanie’nin hamileliği boyunca her şey yolundaydı. Doğum için hastaneye gidince her şey değişti. Melanie, doğuma alınmadan önce ebelere bir şeylerin ters gittiğini hissettiğini söyledi. Başı dönüyor ve midesi bulanıyordu. Doktorlar sorunun ne olduğunu anlayamadılar. Her şey yolunda gibiydi.

13 1

Her şey bir anda gerçekleşti. Melanie’nin durumu kötüye gitmeye başladı. Bütün monitörlerden ses geliyordu ve kalbi durdu. Annede, her 80 bin doğumda bir rastlanan amniyon sıvı embolisi oluşmuştu. Amniyon sıvı embolisinin, amniyon sıvısının annenin kan dolaşımına karışması ile ortaya çıktığı bilinmektedir.

13 2

Annenin kan dolaşımına karışması halinde ölümcül sonuçlara yer açabilecek maddeler içeren sıvı kadının neden rahatsızlandığını açıklıyordu. Melanie acile kaldırıldı ve sezaryen ile bebeği dünyaya getirildi. Ancak Melanie hayatta kalamadı. 

13 3

Doktorlar annenin resmen hayatını kaybettiğini açıklayınca sevdikleri ona veda etmeye geldi. 24 saat sonra gerçekleşecekler herkesi bir kez daha şaşırtacaktı.

13 4