Altınbaş Halk Günleri 2-5 Kasım arasında yapılacak

Altınbaş altın ve pırlanta ürünlerinde yüzde 80'e varan indirim yapmaya hazırlanıyor. 2-5 Kasım arasında düzenlenecek olan halk günlerini kaçırmayın.

Altınbaş, 02-05 Kasım tarihleri arasında gerçekleştireceği halk günlerinde, altın ve pırlantada yüzde 80’e varan indirimler uygulayacak. İstanbul’da Altınbaş Sultanahmet mağazasında ilk kez gerçekleştirilecek halk günlerinde, 1 milyon 500 bin TL değerindeki markiz pırlanta gerdanlık 600 bin TL’ye satılacak.
6 1
Altınbaş’ın, İstanbul’da ilk kez gerçekleştireceği halk günleri indirimleri Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’indeki tüm mağazalarında da uygulanacak.
6 2
Halk günlerinde tektaştan gerdanlığa birbirinden seçkin ürünler sergilenerek her keseye uygun farklı alternatifler bulunabilecek. Altınbaş Sultanahmet mağazasında, halk günlerinin en pahalı ürünü 1 milyon 500 bin TL değerindeki markiz pırlanta gerdanlık, 600 bin TL’ye satılacak.
6 3
790 liradan başlayan tektaşlar, 189 liradan başlayan altın kolyeler ve 2000 liradan başlayan düğün setleri yeni evlenecekler çiftler için kaçırılmaz bir fırsat olacak.
6 4