Bebeklerini yıkarken fark edip dehşete düştüler

Kanada'da yaşayan bir çift doğan bebeklerini yıkarken bir şeylerin ters gittiğini anladılar. Ancak doktorlar anlamadı. Doğru teşhis konulduğunda ise...

Kanada’nın başkenti Ottawa’da yaşayan Robin Audette ve Kirk Hisko çocuk sahibi olmayı dört gözle bekliyorlardı. Büyük gün geldi ve kızları dünyaya geldi. Her şey mükemmeldi ve bebek gayet sağlıklıydı. En azından doktorlar öyle düşünüyordu.


9 1

Robin ve Kirk, bebekleriyle eve döndükten birkaç saat sonra tuhaf bir şey farkettiler. Bebekleri Ever yemek yemiyordu ve hep mutsuzdu. Robin ve Kirk ne yaparsa yapsın kızları sürekli ağlıyordu ve hiç uyumak istemiyordu.

9 2

Doktorlar daha sonra Ever’a reflü teşhisi koydular. Reflü tedavi edilebilen bir hastalıktı ve Ever verilen ilaçların ardından çok daha mutlu görünmeye başladı. Ancak yanılıyorlardı.

9 3

Bir süre sonra Ever’ın ebeveynleri bir şeylerin daha ters gittiğini hemen anladılar. Ever yaşıtları gibi hızlı büyümüyordu ve asla uyumuyordu. Aldığı tedavinin ardından neşesine kavuşsa da uyku sorunu hala çözülememişti.

9 4