Bir kadın nasıl tavlanır işte burçlara göre değişen sözcükler

Bir kadın nasıl tavlanır? Birini tavlamak için neler söylenmelidir? İşte burçlara göre tavlama sözcükleri...

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları flört edilmesi en zor burçtur. Duygularını belli etmekte zorlandığı için yengeçlere şevkatli davranmalısınız. Yengeçler konuşurken ufak dokunuşlardan çok hoşlanır.

12 1

İKİZLER BURCU

Hoşlandığınız kişi ikizler burcu ise işiniz oldukça kolay. İkizler burcu dünyaya iletişim kurmak için gelmiştir. İkizler burcu birinden hoşlanıyorsanız bu nedenle konuşmaktan çekinmeyin. Ancak konuşmaya başladıktan sonra klişelerden uzak durun. Zira klişe cümlelerle onları asla tavlayamazsınız.

12 2

ASLAN BURCU

Aslan burçları her ne kadar ilgi odağı olmayı çok sevseler de tavlanmaları o kadar da zor değildir. Aslan burçları güzel oldukları kadar zekidir de. Bu yüzden onları tavlamaya çalıştığınızı hemen anlarlar. O nedenle net olun ve bir aslan burcu karşısında kendinize güveninizi gösterin.

12 3

AKREP BURCU

Tavlanması en zor burçtur. Hele ki akrep burcu ile amacınız sadece takılmak ve yatmaksa aman diyoruz. Akrep burçları o kadar zekidir ki tavrınızdan ne istediğinizi hemen anlarlar. Akrep burçları fiziksel temas ve cinsel konulardan konuşmayı severler.

12 4