Çiçek Dilligil'in son halini gören nasıl zayıfladı kaç kilo verdi diyor!

Çiçek Dilligil'in son halini görenler Çiçek Dilligil kaç kilo verdi nasıl zayıfladı diyor. Çiçek Dilligil'in son hali ve zayıflama hikayesi elmaelma.com'da.

Çiçek Dilligil'in son halini gören gözlerine inanamıyor. Belkıs Dilligil'in kızı ve Bora Öztoprak'ın eşi Çiçek Dilligil 3 yılda 30 kilodan fazla kilo verdi. Peki Çiçek Dilligil nasıl zayıfladı? Çiçek Dilligil 3 yıl önce mide küçültme ameliyatı oldu. Mide küçültme ameliyatı sonrası düzenli spor ve sağlıklı beslenme programı uygulayan Çiçek Dilligil 3 yılda 30 kilodan fazla kilo verdi. Kilo verme serüvenini ve son halini Instagram'da paylaşan Çiçek Dilligil'i görenler tanımakta zorlanıyor. Herkes Çiçek Dilligil nasıl zayıfladı, Çiçek Dilligil son hali son fotoğrafları aramaları yapıyor. Biz de ünlü oyuncu Çiçek Dilligil'in zayıflama hikayesinin detayları ve son görüntüsünü elmaelma.com olarak sizler için derledik. 

9 1

Yüksek tansiyon hastası olan Çiçek Dilligil tüp mide ameliyatı olmadan önce sabah akşam ilaç kullanmak zorundaydı. 19 yaşında Can adında bir oğlu olan Çiçek Dilligil, fazla kiloları onun hayatını ve sağlığını olumsuz etkilemeye başladığını fark edince kilo vermeye karar verdi. Çiçek Dilligil'i kilo vermeye iten asıl güç ise oğlu Can'la daha kaliteli bir yaşam sürme istiği yatıyordu. Bu istek üzerine Çiçek Dilligil 3 yıl önce ameliyat masasına yattı ve tüp mide ameliyatıyla midesinin bir kısmını aldırdı. 

9 2

Ameliyattan sonra kilo vermeye başlayan Çiçek Dilligil sadece ameliyat sonrası verdiği kilolalar yetinmedi. Her gün düzenli spor yapmaya başlayan Çiçek Dillgil hızla hem forma girdi hem de kilolarından kurtuldu. Ancak Çiçek Dilligil'in kilo verme hikayesi zorluklarla doluydu. İşte ünlü oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı zorlu yolun detayları...

9 3

3 sene geçmiş.. Bugün @guliztosyali hatırlattı tüp mideli 3.yaşın kutlu olsun diye:)) Tüp mide derken bir açıklık getireyim, hala soranlar var çünkü, tüp-müp taktırmıyoruz:))) Sadece mide küçültülüyor.. Tabii ki bi dünya kontrolden sonra.. Öyle 3/5 kilo vereyim, 90-60-90 olayım falan deyince olmuyor!!! Sonrası da ohhh kestirdin mideyi verdin kiloları kadar kolay da olmuyor.. Başta hızla verilen kilolar bir yerden sonra doğal olarak duruyor ve sen artık yaşam biçimini değişmek zorunda kalıyorsun, sağlıklı ve düzenli olmak zorundasın! Sporu hayatına katman şart!! Zira mide büyüyebilen birşey, bu unutulmamalı! Aldığın 2-3 kilo panik etkisi yaratıyor, acaba yeniden mi diye!! Bazen mide tamam ama beyin obeziteni yenemiyorsun!! 

9 4