Düğününden 1 yıl sonra fotoğraflara bakarken gördü sonrası dehşet!

Avustralyalı Deborah Crofts düğününden 1 yıl sonra hayatının en güzel anılarına bakarken gözüne bir şey ilişti. Gördüğü şey sonrası endişelenen genç kadın doktora gidince acı gerçekle yüzleşti.

Düğün günü her kadın için hayatının en güzel anısıdır. O gün kusursuz görünmek için ise aylarca hazırlanılır, her detay düşünülür. Yeni Zellanda'da yaşayan Deborah Crofts'un da durumu diğer kadınlardan farksızdı. Düğün günü büyük bir heyecanla uyandı hazırlanmaya başladı.
9 1
Derken gözüne dekoltesinde çıkan bir sivilce takıldı. Düğün günü istenen en son şey bir sivilce diye düşündü genç kadın ancak çok da önemsemedi ve güzel gününü bir sivilceye takılıp mahvetmek istemedi.
9 2
Düğün günü her şey harikaydı. Çift neşeli kutlamaların ardından balayına gitti ve genç gelin sivilcesini unuttu. Ta ki evliliğinin birinci yılında anılarını hatırlamak için albümleri açıncaya kadar.
9 3
Gelin o gün çekilen fotoğraftaki sivilcesini yeniden görünce göğsüne baktı. Sivilce üzerinden 1 yıl geçmesine karşın halen yerinde duruyordu. Üstelik daha sert ve büyük bir şekilde.
9 4